Masz pytanie?

jest obecnie pusty...

Umywalki

Umywalki konglomeratowe - nowoczesna i piękna łazienka

więcej

 

BEZPIECZEŃSTWO KLIENTÓW

W trosce o najwyższy standard obsługi i bezpieczeństwo naszych klientów podczasa zakupów w naszym sklepie posiadają Państwo gwarancję, że dane podczas rejestracji są chronione poprzez szyfrowanie SSL co zapewnia nadany nam certyfikat HomeSSL oraz zgodny z obowiązującym prawem regulamin nadzorowany przez RZETELNY REGULAMIN.

Dane osobowe, które przekazane zostały nam podczas korzystania z apmprodukt.pl są przetwarzane przez apm Produkt Anna Michaldo z siedzibą w Łapczycy 527a, Łapczyca 32-744.
Powierzone nam dane osobowe, takie jak imię, nazwisko, adres zamieszkania, adres poczty elektronicznej, numer telefonu przetwarzane będą:

- w celu założenia konta Klienta

- realizacji zamówień

- informacji Newletter po wyrażeniu zgody

Prawa dostępu do danych:

Każdy klient ma prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania na stronie www.apmprodukt.pl po zalogowaniu się na swoje konto lub bezpośrednio poprzez kontakt telefoniczny; Każdy klient po zarejestrowaniu się ma wgląd do swoich danych może je również zmieniać. Powierzone nam przez Ciebie dane osobowe są przechowywane i zabezpieczone zgodnie z zasadami określonymi w Ustawie o Ochronie Danych Osobowych (ustawa z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 926, z późn. zm.);

Baza Danych apmprodukt.pl została zgłoszona do GIODO

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt wszystkie niezbędne dane dostępne są w zakładece O NAS i KONTAKT

 

 

 

Ładowanie...