Masz pytanie?

jest obecnie pusty...

Umywalki

Umywalki konglomeratowe - nowoczesna i piękna łazienka

więcej

 

ZWROT TOWARU:

Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży z apmprodukt.pl, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny. Czas terminu na odstąpienie od Umowy sprzedaży rozpoczyna się od chwili objęcia Towaru w posiadanie przez Klienta (najczęściej w momecie przyjęcia przesyłki w posiadanie). Klient może odstąpić od Umowy sprzedaży, składając apmprodukt.pl oświadczenie o odstąpieniu. Oświadczenie takie można złożyć na formularzu, którego wzór został zamieszczony przez apmprodukt pod adresem: Formularz odstąpienia. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Klient może również odstąpić od Umowy sprzedaży, składając apmprodukt.pl oświadczenie o odstąpieniu za pośrednictwem formularza udostępnionego na stronie internetowej pod adresem: Elektroniczny Formularz odstąpienia. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. apmprodukt.pl niezwłocznie potwierdza Klientowi otrzymanie formularza złożonego za pośrednictwem strony internetowej. W przypadku odstąpienia od Umowy sprzedaży, jest ona uważana za niezawartą.

Sklep internetowy apmprodukt.pl niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Klienta o odstąpieniu od Umowy sprzedaży, zwrócić mu wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszt dostawy. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Klienta do chwili otrzymania z powrotem Towaru lub dostarczenia przez Klienta dowodu odesłania Towaru, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. Jeżeli Klient korzystający z prawa do odstąpienia wybrał sposób dostarczenia towaru inny niż najtańszy zwykły sposób dostawy oferowany, apmprdukt.pl nie jest zobowiązany do zwrotu Klientowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. Klient ma obowiązek zwrócić Towar apmprodukt.pl niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres:

apm Produkt Anna Michaldo

Łapczyca 527a

32-744 Łapczyca

przed upływem tego terminu.

Jeśli ze względu na swój charakter Towar nie może zostać w zwykłym trybie odesłany pocztą, apmprodukt.pl informuje Klienta o kosztach zwrotu rzeczy na stronie apmprodukt.pl w dziale ZWROTY TOWARÓW. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza sposób konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru. Za wszystkie uszkodzenia powtałe od momętu przejęcia przesyłki przez kupującego, aż do momentu dostarczenia zwracanego towaru na wkazany magazyn apmprodukt.pl odpowiada klient. Zaleca się odpowiednie zabezpieczenie towaru do wysyłki. Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Klient, chyba, że Klient wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.

 

Wykaz Towarów których nie można odesłać w zwykłym trybie wraz z
szacowanym kosztem zwrotu:


Towary z kategorii takiej jak:
- BIDETY szacowany koszt – 80 zł
- BRODZIKI PRYSZNICOWE szacowany koszt – 50 zł
- KABINY PRYSZNICOWE szacowany koszt – 150 zł
- MEBLE ŁAZIENKOWE szacowany koszt – 100 zł
- PARAWANY NAWANNOWE szacowany koszt – 150 zł
- PANELE NATRYSKOWE szacowany koszt – 50 zł
- STELEŻE PODTYNKOWE szacowany koszt – 50 zł
- TOALETY WC szacowany koszt – 80 zł
- UMYWALKI WOLNOSTOJĄCE szacowany koszt – 100 zł

ze względu na swój charakter nie mogą zostać odesłane pocztą w zwykłym trybie, w związku z czym koszt odesłania w przypadku odstąpienia może być wyższy niż zwykła paczka pocztowa.

Towary, których waga całkowita wykracza poza 30 kg, ze względu na swój charakter nie mogą zostać odesłane pocztą w zwykłym trybie, w związku z czym koszt odesłania w przypadku odstąpienia może być wyższy niż zwykła paczka pocztowa.

Towary, których wymiary,  wykraczają poza (szer. x wys. x dł.) 60 cm x 50 cm x 30 cm , ze względu na swój charakter nie mogą zostać odesłane pocztą w zwykłym trybie, w związku z czym koszt odesłania w przypadku odstąpienia może być wyższy niż zwykła paczka pocztowa.

 

Ładowanie...