Masz pytanie?

jest obecnie pusty...

Umywalki

Umywalki konglomeratowe - nowoczesna i piękna łazienka

więcej

Umywalki Konglomeratowe

Wykonuje się je z kamienia naturalnego, np. marmuru z domieszką żywic akrylowych. Stanowią ciekawą alternatywę dla umywalek ceramicznych i kamiennych. Posiadają ich wszystkie zalety, są łatwe do utrzymania w czystości, a przy tym niełatwo je potłuc, albo zarysować.

Właściwości fizyczne i chemiczne konglomeratów poliestrowych mają cechy zbliżone do naturalnego granitu i pod wieloma względami przewyższają go. Np.: brak mikroporów występujących w naturalnych granitach, będących siedliskiem drobnoustrojów. Powłoka zewnętrzna barwiona w procesie technologicznym charakteryzuje się dużą twardością, wysokim połyskiem i łatwością utrzymania czystości. Kolor posiada stabilizację na wpływ promieniowania UV. Wszelkie zarysowania powstające podczas eksploatacji nie wymagają naprawy i dają się polerować środkami dostępnymi w chemii gospodarczej.

Konglomerat inaczej lany marmur zapewnia dowolność form i kształtów, nieosiągalną dla wyrobów ceramicznych. Przewaga widoczna jest zwłaszcza w projektach obfitujących w kąty proste i powierzchnie płaskie. Zewnętrzną powierzchnię wyrobów dolomitowych pokrywa żelkot poliestrowy, zapewniając estetykę i trwałość na długie lata użytkowania. Dowolność i precyzja formy oraz funkcjonalność to cechy charakteryzujące nasze wyroby.

Do czyszczenia jego powierzchni można używać standardowych środków używanych w łazienkach, za wyjątkiem substancji żrących i ściernych.

 

Ładowanie...